Про нас

Ми робимо великі кроки в інтенсивному плодово-ягідному виробництві на пострадянському просторі. 

Україна має велику кількість родючих земель в різних кліматичних зонах , люди знаються на сільському господарстві і люблять свою країну. Holland Rosetta вірить у значне зростання плодово-ягідного сектору в Україні. Ми забезпечуємо нашим клієнтам доступ до високоякісноко сертифікованого посадкового матеріалу, нетрудомістких технологій вирощування, оптимальних систем зберігання і знань про фрукти та ягоди

Спеціаліст по експортно-гідному посадковому матеріалу, технологіям вирощування та зберігання

Holland Rosetta відрізняється посадковим матеріалом експортної якості, технологіями вирощування і системами зберігання фруктів, ягід і спаржі. Ми працюємо разом з відомими провідними постачальниками з Нідерландів та інших країн Західної Європи. Разом з нашими партнерами ми інвестуємо в нашу власну дослідну ділянку, де ми розвиваємо знання, випробовуємо наші сорти і технології вирощування в місцевих умовах при континентальному кліматі. Ми організовуємо дні поля, куди запрошуємо наших клієнтів, проводимо  тренінги, навчання та екскурсії.

Read more about our vision and mission >

Посадковий матеріал

Технології вирощування

Технології зберігання

Тренінги та консультації

Новини

Контакти

Посадковий матеріал експортної якості

Сучасні сорти фруктів і ягід які оптимально підходять для континентального клімату.

Морозостійкі, стійкі до хвороб та ефективно-продуктивні сорти. Holland Rosetta спеціалізується на тому матеріалі, який довів свою ефективність у кліматичних умовах України, Росії та інших країнах колишнього Радянського Союзу. Інноваційні, стійкі до хвороб і смачні сорти, які активно конкурують на міжнародних експортних ринках. Сорти придатні для інтенсивного вирощування і автоматизованих технологій виробництва. Фрукти і ягоди, які відповідають високим вимогам якості, GLOBAL G.A.P., PlanetProof, GRASP і Tesco Nurture. Ми поставляємо високоякісні саджанці яблуні, груші, сливи і вишні, посадковий матеріал для вирощування суниці, чорниці, порічки і спаржі.

Чорниця (Лохина)

Суниця

Черешня

Порічка

Яблуня

Спаржа

Вдосконалені технології вирощування

Вдосконалені системи обробітку грунту, фертигації та захист від граду

Для отримання максимально можливого доходу від продукції експортної якості недостатньо лише найкращого посадкового матеріалу. Holland Rosetta забезпечує Україну, Росію, Молдову, Казахстан, Узбекистан та інші країни колишнього Радянського Союзу передовими технологіями вирощування, грунтообробними машинами для оптимальної підготовки ґрунту, шпалерами та системами захисту від граду, дощу, сонця і комах. Автоматизовані іригаційні та фертігаційні системи забезпечують ідеальне мінеральне живлення, яке ви можете контролювати дистанційно. Для цього співпрацюємо з такими компаніями: Imants, VGB Watertechniek, Valente PaliSoft Solutions та Verstegen Sevenum sprayers.

Ефективні технології зберігання

Збереження смакових якостей і зовнішнього вигляду за допомогою ефективних методів зберігання

Зберігання в контрольованій атмосфері (СА) і ультранизькому кисні (ULO) допомагає зберігати смак і споживчі якості фруктів більше року. Holland Rosetta пропонує для кожного типу фруктів власну автоматизовану і енергоефективну систему охолодження, за якою ви можете спостерігати і контролювати на відстані. За цим напрямком ми працюємо разом з компанією Van Kempen Tiel.

Тренінги та консультації

Рекомендації, тренінги та консультування від голландських фахівців

Відмінний посадковий матеріал, передові технології вирощування, а також правильні знання і навички формують трійцю необхідну для оптимального вирощування фруктів та ягід. Holland Rosetta допомагає інвесторам і їх співробітникам у вирощуванні фруктів шляхом навчання фахівців і навчання на місцях. Ми надаємо консультації та допомагаємо компаніям впроваджувати використання  інтелектуальних системи управління, за допомогою яких  можна оцінювати і контролювати урожай на відстані. Завдяки зусиллям голландських фахівців з садівництва, ми крок за кроком працюємо над розвитком успішних і конкурентоспроможних фруктових компаній для європейського і міжнародного ринку.

Новини

Nieuwsbericht 1

«Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.»

Nieuwsbericht 2

«Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.»

Консорціум

Контакти

З усіх питань звертайтеся:

Деміївська 43
Київ, 03040 Україна

Tel. +38 (044) 3842421
info@rosetta-agro.com

Rosetta Fruit Berry Projects

Molengatweg 23
5961 PA Horst
The Netherlands
t. +31 (0)77 397 17 10
f. +31 (0)84 715 18 15

Фредеріка Вогель

Власник Holland Rosetta та Розетта Агро

тел. +31 773 97 17 10
fv@hollandrosetta.nl

 

Пітер Фрінгс

Власник Holland Rosetta

pf@hollandrosetta.nl

Валерій Ляшинський

Технічний директор Розетта  Агро

тел. +380 67 50 11 764
valery@rosetta-agro.com

 

Жанна Матвиенко

Менеджер ЗЕД Розетта Агро

тел. +380 93 92 41 841
zhanna@rosetta-agro.com

 

Олександра Хомицька

 Офіс менеджер Розетта Агро

тел. +380 44 384 24 21
alexandra@rosetta-agro.com

info@rosetta-agro.com 

Хузефа Ібрагім

Менеджер з продажу Holland Rosetta

тел. +31 773 97 17 09
info@rosetta-group.com